Rodzice czytają przedszkolakom

Świąteczne warsztaty
Grudzień 21, 2016
Spotkanie Wigilijne z rodzicami w grupie Biedronki
Grudzień 22, 2016
Pokaż wszystko

Bardzo lubimy kiedy do naszego przedszkola przychodzą goście. Zwłaszcza, gdy są to Rodzice! Włączając się w ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom” oraz konkurs „Zaczytane przedszkole” zaprosiliśmy Rodziców dzieci z naszej grupy do czytania nam bajek.

W listopadzie i grudniu odwiedziła nas mama Szymona, Pani Lidia Wyrzykiewicz. Przeczytała nam bajki i wiersze wyświetlane z projektora: „Karolcia”, „Smerfy”, „Smok Wawelski”, „Słoń Trąbalski’i wiele innych. Dodatkową atrakcją było zapoznanie się z działaniem projektora oraz możliwością obejrzenia taśmy filmowej. Kolejnym gościem, który odwiedził nas w grudniu była mama Hani. Pani Marlena Paszkowiak przeczytała nam wiersz Jana Brzechwy „Katar”, ilustrowany zabawnymi rysunkami. Nie lada wyzwaniem było dla nas odczytywanie kolejnych wersów wiersza i porządkowanie ich w prawidłowej kolejności.

Udało nam się wspaniale. Serdecznie dziękujemy Paniom, za poświęcenie swojego czasu dzieciom z grupy „Wiewiórki” . Zachęcamy też innych rodziców do czytania bajek w naszej grupie!